Bayer Profender Таблетка в форме косточки для уничтожения гельминтов ЖКТ и их личинок в организме собаки
Bayer

Bayer Profender Таблетка в форме косточки для уничтожения гельминтов ЖКТ и их личинок в организме собаки

Bayer
959 ₴
  • Код Товара: 85105493
  • Наличие: Нет в наличии

Доставка

  • Отгрузка товаров с понедельника по пятницу;
  • Номер ТТН будет отправлен SMS-сообщением;
  • Заказы доставляются по тарифам транспортной компании;
  • В случае оплаты заказа наложенным платежом, оплату за услугу "наложенный платеж" осуществляет покупатель по тарифам транспортной компании.

Оплата

  • Наличными при получении. (Наложенный платеж);
  • Электронным платежом на карту Приват Банка.
Подробнее
Таблетки у формі кісточки для внутрішнього застосування для знищення гельмінтів шлунково-кишкового тракту та їх личинок в організмі собак.
Склад
1 таблетка містить діючі речовини: празіквантел - 9,4 %; емодепсид - 1,9 %.
Застосування
Лікування та профілактика собак при ураженні змішаними інвазіями, спричинюваними гастроінтестинальними нематодами (круглими гельмінтами) та цестодами (стьожковими гельмінтами) наступних видів:
- нематоди - зрілі, незрілі та личинкові форми (личинки 3 та 4 стадії) Toxocara canis; зрілі, незрілі та личинкові форми (личинки 4 стадії) Toxascaris leonina; зрілі та незрілі форми Ancylostoma caninum; зрілі та незрілі форми Uncinaria stenocephala; зрілі, незрілі та личинкові форми (личинки 4 стадії) Trichuris vulpis;
- цестоди - Dipylidium caninum, Taenia spp.; зрілі та незрілі форми Echinococcus multilocularis; зрілі та незрілі форми Echinococcus granulosus.
Дозування
Мінімальна рекомендована доза емодепсиду - 1 мг/кг маси тіла та празіквантелу - 5 мг/кг маси тіла, що еквівалентно 1 таблетці на 10 кг маси тіла. Однократне застосування.
Для перорального застосування собакам. Оскільки таблетки мають м’ясний запах, собаки зазвичай поїдають їх без додавання їжі.
Застосовувати тільки після голодної дієти (якщо застосування препарату планується на ранок, собаку не годувати ввечері). Після застосування препарату собаку не годувати 4 години.
Протипоказання
Не застосовувати цуценятам віком до 12 тижнів або менше 1 кг маси тіла.. Не застосовувати при відомій гіперчутливості до діючих речовин препарату.
Форма випуску
Таблетки випускають в картонних упаковках, що містять блістери з алюмінієвої фольги: 4 блістери по 6 таблеток - всього 24 таблетки в упаковці.
Характеристики
страна производитель Германия
Отзывов (0)

Нет отзывов об этом товаре.