Notice: Undefined index: path in /home/mu358396/lapki.ua/storage/modification/catalog/controller/extension/module/featured_product.php on line 28 Tropical Корм для рыб Tropical хлопья, 21л /4кг❤️ купить в интернет зоомагазине Lapki с доставкой по Украине: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Львов
Tropical Корм для рыб Tropical хлопья, 21л /4кг
Tropical

Tropical Корм для рыб Tropical хлопья, 21л /4кг

Tropical
5 166 ₴
5 740 ₴
  • Код Товара: 74429HB
  • Наличие: В наличии

Доставка

  • Отгрузка товаров с понедельника по пятницу;
  • Номер ТТН будет отправлен SMS-сообщением;
  • Заказы доставляются по тарифам транспортной компании;
  • В случае оплаты заказа наложенным платежом, оплату за услугу "наложенный платеж" осуществляет покупатель по тарифам транспортной компании.

Оплата

  • Наличными при получении. (Наложенный платеж);
  • Электронным платежом на карту Приват Банка.
Подробнее

Корм для рыб Tropical хлопья, 21л /4кг.Tropical - це високобілковий корм у вигляді пластівців для щоденного годування всеїдних і м'ясоїдних акваріумних риб. Він є джерелом цінного білка тваринного і рослинного походження, багатого надзвичайно важливими екзогенними амінокислотами, тому рекомендується для риб, що нерестяться, підростаючих мальків і молодих риб. Регулярне вживання, забезпечує ефективний набір маси тіла і постачання необхідних вітамінів, а також мікро- і макроелементів. Стабілізований вітамін С зміцнює імунну систему риб, а добавка цеоліту сприятливо впливає на травну систему і виведення токсинів з організму риб.

Годування: декілька разів упродовж дня малими порціями.

Повноцінний корм для декоративних риб. Склад: риба та рибні субпродукти, зернові, екстракт рослинного білка, молюски та ракоподібні, м'ясо і тваринні субпродукти, дріжджі, субпродукти рослинного походження, водорості, олії та жири, мінерали (в тому числі цеоліт 1%).

Добавки (на кг): Вітаміни, провітаміни та хімічно чітко визначені речовини подібної дії: віт. А 28 000 МО, віт. D3 1 800 МО, віт. Е 120 мг, віт. С 450 мг. З'єднання мікроелементів: E1 (Fe) 32,4 мг, E6 (Zn) 9,0 мг, E5 (Mn) 6,7 мг, E4 (Cu) 1,6 мг, E2 (I) 0,2 мг, E8 (Se) 0,2 мг, E7 (Mo) 0,04 мг. Лецитин. Барвники. Антиоксиданти.

Аналітичні компоненти: білок 46,5%, олії та жири 7,0%, клітковина 2,0%, вологість 6,0%.Отзывов (0)

Нет отзывов об этом товаре.